Порошкове фарбування металу

Порошкове фарбування металу та металоконструкцій вперше почали здійснювати понад 50 років тому. Батьківщина цього винаходу — Північна Америка. Дуже швидко спосіб фарбування металу поширився по усьому світу. Це зовсім не дивно, оскільки саме він має ряд важливих переваг. Після порошкового (поліестерного) фарбування металевий виріб надовго стає практично невразливим. Фарбування захищає, надає міцності та збільшує тривалість життя металевого виробу. Не забуваємо також про зовнішній вигляд, адже саме завдяки фарбуванню алюмінієвий профіль набуває рівний та потрібний колір. Діапазон кольорів порошкових фарб дуже широкий.

Поліестерне (порошкове) фарбування: переваги

Ми стикаємося та активно використовуємо в побуті сотні предметів, які пофарбовані саме порошковою фарбою. Це побутова техніка (пральні машини, холодильники, мікрохвильові печі), банкомати, ліфти, велосипеди та навіть багато предметів інтер'єру.

Має значення те, що пофарбований виріб практично не пошкоджується під впливом ультрафіолету, хімічних речовин, вологи. Також важливо зазначити екологічність матеріалів, що в сучасному світі дуже істотно.

Отже, основні переваги поліестерного фарбування — це:

  • підвищення якості виробу;
  • збільшення часу експлуатації обробленого виробу – більш ніж 10 років;
  • заощадження коштів та часу;
  • зовнішня естетичність виробу;
  • екологічність обробки.

Технологія порошково-полімерного фарбування економічна та дозволяє отримати антикорозійне покриття, використовувати в широкому діапазоні температур, не турбуючись про електроізоляції профілю.

Етапи поліестерного фарбування алюмінієвих профілів

Порошкове фарбування алюмінію — сучасний, надійний і безпечний спосіб нанесення покриття на поверхню профілів.

Архітектурне фарбування дозволяє отримати заготовку або виріб, який буде ідеально відповідати задумам дизайнера. Алюмінієвий профіль фарбований має якісні фізико-технічні характеристики (наприклад, стійкість до пошкоджень та інших несприятливих факторів зовнішнього середовища).

Процедура здійснюється в 3 етапи:

  • підготовка поверхні виробу;
  • нанесення фарби;
  • полімеризація (процедура передбачає вплив на пофарбовану поверхню температур від 90 до 250°С).

Де замовити

На офіційному сайті нашої компанії «Профіль Сервіс» є можливість замовити алюмінієві профілі з поліестерним фарбуванням. Ми пропонуємо вироби високої якості по доступній ціні, яка залежить від об’єму робіт. Для замовлення можна заповнити заявку на сайті, а також подзвонити операторам (всі контакти вказані на сайті). Додатково є можливість вибрати спосіб оплати та доставки по всій Україні.