Декорування алюмінієвого профілю під фактуру дерева

Всім відомо, що досконалість приховується в деталях. Наприклад, довговічні меблі мають на увазі не тільки використання якісної деревини, але і якісно підібрану фурнітуру. Дрібні запчастини можуть бути виготовлені з досить легкого і довговічного матеріалу, виготовленого із застосуванням технології – декорування алюмінієвого профілю під фактуру дерева. Такий вид матеріалу може витримати підвищене навантаження. Також його головна перевага – відсутність видимих відмінностей від справжнього дерева, та й прослужить він набагато довше. Наша компанія зі свого боку готова запропонувати вам послуги з декорування профілів з алюмінію.

Декорування алюмінієвого профілю: сфери застосування

Революційний прорив у сфері технологій полягає в можливості фарбування алюмінієвих профілів під структуру дерева. Ця інноваційна технологія активно застосовується в меблевому виробництві. Багато з’єднувальних деталей фурнітури виготовлені саме з такого виду матеріалу. Запропонована текстура дозволяє зробити профіль абсолютно непомітним в таких конструкціях, як:

  • стелаж;
  • вітрина;
  • предмети, де використовується благородне дерево, легкі види металу.

Декорування профілю з металу під деревину – можливість зробити стильне оформлення ванних, душових кабін, басейнів. Подібний вид матеріалу відрізняється високими антикорозійними якостями, а також прекрасним поєднанням з природними камінням, керамікою і його імітацією.

Професійно виконана декорація алюмінієвого профілю, яку роблять в нашій компанії, надає можливість його використання в агресивному середовищі, приміщенні з високою вологістю. Високоякісне фарбування профілів з металу під дерево дозволяє ідеально замаскувати їх під природний матеріал. Таким чином його можна прекрасно поєднувати з такими видами покриття, як ламінат, паркет. 

Особливості технології декорування

Перш ніж ви вирішите купити у нас алюмінієвий профіль декорований під дерево, рекомендуємо вам ознайомитися з деталями інноваційної технології. Серед головних особливостей цього варіанту декорування слід зазначити наступне:

  • практично відсутні видимі відмінності від імітованої поверхні. Навіть на відстані поблизу відрізнити декорований профіль від природного буде досить складно;
  • текстура профілю під дерево дає можливість істотно приховати наявний дефект поверхні. Це набагато ефективніше, ніж фарбувати матеріал в однотонний колір. За рахунок широкого вибору фактури можна підібрати відповідне дизайнерське рішення.

Чому потрібно звертатися в нашу компанію?

Ми вже багато років є офіційними постачальниками якісної продукції в Україні. Ми відрізняємося від наших конкурентів тим, що ми пропонуємо широкий асортимент вибору фактур для декорування профілів за доступними цінами. У разі бажання замовити продукцію, завітайте к нам.