Декорування алюмінієвого профілю під фактуру дерева

Декорування алюмінієвого профілю під фактуру дерева

До переваг алюмінієвого профілю належить те, що алюміній легко можна пофарбувати в будь-який бажаний колір. І не тільки в колір за шкалою RAL, але й вибрати фарбування під колір натурального дерева. Це 18 варіантів декоративного фарбування – від світлого “бука”, “вільхи” до темного “дуба”

Що являє собою процес фарбування алюмінію під дерево?

Щоб надати алюмінієвому профілю схожість зовні з натуральним деревом, профіль  обробляють наступним чином:

  • Спочатку алюмінієвий профіль фарбують у потрібний відтінок
  • На профіль наноситься плівка, що надає профілю структуру дерева
  • Профіль з плівкою пропалюють в печі
  • Паперова плівка видаляється з профілю

 

У результаті виходить профіль певного відтінку з малюнком, що імітує структуру дерева. На дотик ця поверхня трохи шершава і справді реально відтворює оброблену деревину. Таке декоративне фарбування алюмінієвого профілю дозволяє виготовляти не тільки міцні, а й оригінальні конструкції. Фарбування під дерево зробить ваші вікна та двері особливо привабливими і додасть особливий затишок приміщенню. Можливість вибору різних відтінків фарбування дає простір для дизайнерських рішень.

Термін виготовлення алюмінієвого профілю з фарбуванням під дерево не відрізняються від інших фарбувань і в середньому становить 1 місяць з дня оформлення замовлення.

У нас можна замовити профіль будь-якої серії з таким фарбуванням – це може бути профіль для розсувної системи, вхідних дверей, перегородок, фасадної системи тощо.

Вартість профілю з фарбуванням під дерево розрахують менеджери нашої компанії. Достатньо надати потрібні розміри конструкції або ваше креслення. Продаж і доставка алюмінієвого профілю здійснюється в усі регіони України. Телефонуйте, ми будемо раді допомогти з вибором профілю і відповімо на всі ваші питання!

 

Наш офіс у Миколаєві:

+38 066 755 24 56

+38 096 259 99 55

+38 066 824 25 95

Наш офіс у Києві:

+38 044 362 31 20

+38 067 401 88 30

+38 067 502 46 39