Декорування алюмінієвого профілю під фактуру дерева

Декорування алюмінієвого профілю під фактуру дерева

Декорування алюмінієвого профілю під фактуру дерева
Декорування алюмінієвого профілю під дерево

До переваг алюмінієвого профілю належить те, що алюміній легко можна пофарбувати в будь-який бажаний колір. І не тільки в колір за шкалою RAL, але й вибрати фарбування під колір натурального дерева. Це 18 варіантів декоративного фарбування – від світлого “бука”, “вільхи” до темного “дуба”

Що являє собою процес фарбування алюмінію під дерево?

Щоб надати алюмінієвому профілю схожість зовні з натуральним деревом, профіль  обробляють наступним чином:

  • Спочатку алюмінієвий профіль фарбують у потрібний відтінок
  • На профіль наноситься плівка, що надає профілю структуру дерева
  • Профіль з плівкою пропалюють в печі
  • Паперова плівка видаляється з профілю

 

У результаті виходить профіль певного відтінку з малюнком, що імітує структуру дерева. На дотик ця поверхня трохи шершава і справді реально відтворює оброблену деревину. Таке декоративне фарбування алюмінієвого профілю дозволяє виготовляти не тільки міцні, а й оригінальні конструкції. Фарбування під дерево зробить ваші вікна та двері особливо привабливими і додасть особливий затишок приміщенню. Можливість вибору різних відтінків фарбування дає простір для дизайнерських рішень.

Термін виготовлення алюмінієвого профілю з фарбуванням під дерево не відрізняються від інших фарбувань і в середньому становить 1 місяць з дня оформлення замовлення.

У нас можна замовити профіль будь-якої серії з таким фарбуванням – це може бути профіль для розсувної системи, вхідних дверей, перегородок, фасадної системи тощо.

Вартість профілю з фарбуванням під дерево розрахують менеджери нашої компанії. Достатньо надати потрібні розміри конструкції або ваше креслення. Продаж і доставка алюмінієвого профілю здійснюється в до Одеси, Дніпра та в усі інші регіони України. Телефонуйте, ми будемо раді допомогти з вибором профілю і відповімо на всі ваші питання!

 

Наш офіс у Миколаєві:

+38 066 755 24 56

+38 096 259 99 55

+38 066 824 25 95

Наш офіс у Києві:

+38 044 362 31 20

+38 067 401 88 30

+38 067 502 46 39

Декорування алюмінієвого профілю під фактуру дерева
Декорування алюмінієвого профілю під дерево