Статті

Статті

Алюмінієві профілі з архітектурним поліестерним фарбуванням

Алюмінієві профілі з архітектурним поліестерним фарбуванням користуються все більшою популярністю у наших клієнтів.

Фарбування Pulver Platinum, Pulver matt, Pulver Blue відкриває нові можливості для дизайнерських рішень всередині приміщення і для зовнішнього застосування.

Детальніше

Статті

Декорування алюмінієвого профілю під фактуру дерева

До переваг алюмінієвого профілю належить те, що алюміній легко можна пофарбувати в будь-який бажаний колір. І не тільки в колір за шкалою RAL, але й вибрати фарбування під колір натурального дерева. Це 18 варіантів декоративного фарбування – від світлого “бука”, “вільхи” до темного “дуба”

Детальніше

Статті

Переведення алюмінієвих вікон у зимовий режим

Вікна, виготовлені з алюмінієвих профілів (зазвичай кажуть – алюмінієві вікна) також, як і пластикові, вимагають певного догляду. У даній статті надані рекомендації щодо переведення алюмінієвих вікон у зимовий (літній) період. Крім того, що вікна треба мити і чистити, є необхідність, про яку знають не всі – це переведення системи у сезонні режими зима-літо.

Детальніше

Статті

Догляд за алюмінієвими вікнами

Хороша новина в тому, що за алюмінієвими вікнами догляд знадобиться мінімальний. Алюміній міцний, надійний і довговічний матеріал і при акуратному використанні вікна з алюмінію служитимуть десятиліття без втрати якості.

Детальніше

Статті

Види і розміри алюмінієвих вікон

Види алюмінієвих вікон

Сьогодні однїєю із основних вимог до світло – прозорих конструкцій є найбільша пропускна спроможність до денного світла, а це значить що конструкція повинна бути великих розмірів. Саме тому в склінні будівель є необхідність використання алюмінієвих профілів, оскільки основними характеристиками цього матеріалу є міцність, довговічність, надійність і легкість. Правильно підібрані і професійно встановлені алюмінієві конструкції мають стильний вигляд, відрізняються надійністю і довговічністю, практичністю і простотою експлуатації.

Детальніше

Статті

Алюмінієвий профіль від А до Я: Відповіді на питання

Чим краще різати алюмінієвий профіль?

Для того, щоб рівно відрізувати алюмінієвий профіль і надалі використати його при складанні алюмінієвої конструкції (вікна, дверей, фасаду і іншого) ми пропонуємо застосовувати пилящі диски які забезпечені твердосплавними напайками і відємним кутом зубців. Діаметр диска треба використати з розрахунку можливостей вашого устаткування а також максимальних габаритів планованих профілів, що переробляються вами.

Детальніше