Алюмінієвий профіль від А до Я: Відповіді на питання

Чим краще різати алюмінієвий профіль?

Для того, щоб рівно відрізувати алюмінієвий профіль і надалі використати його при складанні алюмінієвої конструкції (вікна, дверей, фасаду і іншого) ми пропонуємо застосовувати пилящі диски які забезпечені твердосплавними напайками і відємним кутом зубців. Діаметр диска треба використати з розрахунку можливостей вашого устаткування а також максимальних габаритів планованих профілів, що переробляються вами.

Чим пофарбувати алюмінієвий профіль?

Є два основні способи фарбування профілів з алюмінію: з використанням анодування і з використанням порошкового фарбування. Анодування – хімічний процес в процесі якого створюється оксидна плівка на поверхні алюмінієвого профілю шляхом їх анодної поляризації в середовищі, що проводить. Анодування являється найбільш надійним способом захистити профіль від корозії. У відмінності від інших способів покриттів цього металу в процесі анодации виключається проблема можливої підплівкової корозії і в подальшому відшаровування покриття. Правда є і “але”. Кількість кольорів і їх відтінків при анодуванні сильно поступається порошковому забарвленню. Порошкове забарвлення – метод отримання полімерних покриттів з високими захисними і декоративними властивостями шляхом нанесення порошку фарби на підготовлений метал а надалі її запікання (полімеризація) в спеціальній печі при температурі від 90 °З до 250 °С.

Основною перевагою порошкового забарвлення профілю перед анодуванням є безліч всіляких кольорів і їх відтінків за шкалою RAL.

Чим відрізняється теплий алюмінієвий профіль від холодного?

«Холодний» алюмінієвий профіль – профіль, який не має терморазрива у вигляді вставки ПВХ або поліамідного термомоста різної ширини. «Теплий» алюмінієвий профіль – профіль який складається з 2-х різних частин профілів сполучених між собою ПВХ або поліамідним термомостом, який відрізняється між собою по ширині і чим він ширший, тим більше буде опір холоду і менше тепловтрати приміщення, використовується для теплої підйомно-розсувної системи.

Як зігнути алюмінієвий профіль ?

Для гнучкі алюмінієвого профілю використовують спеціальне устаткування яке залежно від принципу управління підрозділяється на 3 види: ручні, гідравлічні і електричні.

Як роблять алюмінієвий профіль?

Виготовлення алюмінієвих профілів відбувається шляхом пресування. Етап пресування полягає в пластичній зміні заготівки профілю (чушки), в результаті якої вона під великим тиском трансформується через матрицю або прес-форму у виріб заданого типа (форми)

Який алюмінієвий профіль кращий?

Коли питання коштує про те який профіль краще, то варто поцікавитися для в яких цілях використовуватиметься та або інша алюмінієва конструкція? Якщо необхідно розділити внутрішній простір, то підійде конструкція з «холодного» профілю (про нього говорили раніше), якщо ж це буде конструкція що є сполучною ланкою між вулицею і житловим приміщенням, то в даному випадку рекомендується використовувати теплі профільні системи (залежно від географії